نوکیا

نوکیا قرارداد شبکه حمل و نقل نوری را با ایرتل منعقد کرد

به گزارش تیونیفای، راه حل نوکیا OTN به Airtel این امکان را می دهد تا زیرساخت سوئیچینگ حمل و نقل قدیمی خود را در سراسر شبکه سراسری هند ارتقا دهد.

جزئیاتی در خصوص قرارداد شبکه حمل و نقل نوری را با ایرتل

فروشنده فنلاندی نوکیا با شرکت حامل هندی Bharti Airtel برای استقرار نسل بعدی شبکه حمل و نقل نوری با هدف ارائه ظرفیت بیشتر و قابلیت اطمینان بیشتر برای بهبود خدمات برای مشتریان ایرتل، قراردادی منعقد کرده است.

به عنوان بخشی از این قرارداد، ایرتل از سوئیچ های 1830 PSS-x OTN نوکیا در شبکه ملی راه دور خود که شهرهای بزرگ در سراسر هند را به هم متصل می کند، استفاده خواهد کرد.

جزئیاتی در خصوص قرارداد شبکه حمل و نقل نوری را با ایرتل

نوکیا تاکید کرد که راه‌اندازی شبکه‌های 5G و فشار برای اتصال باند پهن در سراسر کشور آسیایی باعث افزایش تقاضا برای ارائه‌دهندگان خدمات ارتباطی (CSP) شده است، از جمله افزایش حمل‌ونقل بک‌هال برای شبکه‌های تلفن همراه متراکم‌تر 5G، اتصال عمده فروشی برای بخش‌های جدید مانند شبکه‌های هوشمند، مرکز داده. اتصال و سایر خدمات تجاری برای رسیدگی به این رشد تصاعدی در تقاضای ترافیک، نوکیا خاطرنشان کرد که شبکه های حمل و نقل باید برای افزایش ظرفیت کلی حمل و نقل و کارایی پهنای باند با استفاده از سوئیچینگ OTN با ظرفیت بالا و استفاده از طیف اضافی از جمله طول موج های باند L فیبر ارتقا یابد.

فروشنده نوردیک همچنین گفت که افزایش ظرفیت فعال شده توسط این استقرار جدید به این معنی است که Bharti Airtel به طور بالقوه می تواند خدمات پهنای باند سریعتر و قابل اعتمادتری ارائه دهد و برای موارد استفاده نوظهور آماده باشد.

این شرکت گفت که راه حل OTN نوکیا همچنین به اپراتور هندی امکان می دهد زیرساخت سوئیچینگ حمل و نقل قدیمی خود را در سراسر ردپای شبکه سراسر هند ارتقا دهد تا نیازهای ترافیک شبکه حمل و نقل جدید را برآورده کند.

چاندان کومار، رئیس مرکز تجاری شبکه نوری نوکیا هند، گفت: «فناوری ما به Airtel کمک می‌کند تا ظرفیت و ویژگی‌های شبکه حمل‌ونقل نوری خود را افزایش دهد تا تقاضای رو به رشد پهنای باند را که توسط بخش‌های سازمانی و hyperscaler هدایت می‌شود، برآورده کند. همچنین عملکرد سطح خدمات را برای برآورده کردن SLA های سختگیرانه مشتریان Airtel ارائه می دهد.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
rcrwireless

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا