آنر

آنر پس از تبدیل شدن به شرکت مستقل، آماده عرضه سهام اولیه می شود

به گزارش تیونیفای، آنر پس از جدا شدن از هوآوی در اواخر سال 2020، مسیر خود را آغاز کرد. از آن زمان تاکنون رشد سریعی را تجربه کرده است و اکنون آماده ورود به مرحله بعدی زندگی خود است – مدیران آنر در حال آماده سازی یک عرضه اولیه عمومی (IPO) هستند.

جزئیاتی در خصوص عرضه سهام اولیه آنر

جزئیات کلیدی در حال حاضر مخفی مانده است – سهام شرکت در کجا و چه زمانی فهرست می شود؟ با این حال، هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن تا قبل از آن وجود دارد و با سازماندهی مجدد هیئت مدیره شروع می شود.

پس از انتخابات در مجمع سهامداران، آقای. وو هوی به عنوان مدیر و رئیس هیئت مدیره با آقای. وان بیائو به عنوان نایب رئیس. این همه چیز نیست، هیئت مدیره شاهد تغییرات بیشتر برای پذیرش تنوع و برآورده کردن الزامات نظارتی خواهد بود.

جزئیاتی در خصوص عرضه سهام اولیه آنر

بر اساس داده های IDC و Counterpoint، بازار گوشی های هوشمند در چین همچنان در حال سقوط است (اما نشانه هایی از بهبودی آتی وجود دارد). آنر همچنان موفق به رشد فروش (در مقایسه با سه ماهه سوم سال گذشته) شد و در حال حاضر بزرگ‌ترین برند گوشی‌های هوشمند در کشور جلوتر از vivo است. بازار اروپا نیز چندان داغ نیست و برندهای معتبری که سال به سال محموله‌ها را کاهش می‌دهند (بر اساس داده‌های Counterpoint)، اما آنر یک بار دیگر توانست سهم خود را افزایش دهد (تنها برندی که در بین ۵ برند برتر این کار را انجام می‌دهد).

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
reuters

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا