هواوی

هواوی تبلت میت پد پرو 11 اینچی مدل 2024 را معرفی کرد

به گزارش تیونیفای، هواوی به طور رسمی MatePad Pro 11 اینچی مدل 2024 را معرفی کرد. فهرست رسمی در وب‌سایت هواوی نشان می‌دهد که این تبلت در مدل‌های محصولات ماهواره‌ای Beidou چین ادغام شده است و آن را به عنوان اولین تبلت دنیا که از ارتباطات ماهواره‌ای پشتیبانی می‌کند، قرار می‌دهد.

جزئیاتی در خصوص تبلت میت پد پرو 11 اینچی هواوی

MatePad Pro 11 اینچی مدل 2024 قادر به استفاده از سیستم ارتباطی ماهواره ای Beidou چین است. این قابلیت به کاربران خود امکان می دهد حتی در مناطقی که پوشش شبکه ای ندارند پیام ارسال کنند و مکان خود را به اشتراک بگذارند.

جزئیاتی در خصوص تبلت میت پد پرو 11 اینچی هواوی

اجرای سیستم ارتباط ماهواره‌ای هوآوی شامل استفاده از ماهواره‌های مدار بالا در فاصله 36000 کیلومتری است. قابل توجه است که هواوی بدون نیاز به آنتن اضافی به این مهم دست می یابد. در عوض، این شرکت برای بهینه‌سازی تجربه ارتباطی تبلت‌ها، بر فناوری‌های پیچیده، از جمله الگوریتم‌های با سود بالا و پروتکل‌های ارتباطی نوآورانه تکیه می‌کند.

یکی از دستاوردهای قابل توجه موفقیت هواوی در غلبه بر چالش های مربوط به مصرف انرژی و کاهش سیگنال است. غلبه بر این پیچیدگی‌های فنی یک نقطه عطف مهم برای این شرکت است، زیرا تضمین می‌کند که میت‌پاد پرو 11 اینچی مدل 2024 با حفظ بهره‌وری انرژی، اولین مدل جهان در این رده می‌شود. جزئیات رسمی دیگری در مورد این دستگاه هنوز منتشر نشده است.

MatePad Pro 11 اینچی قرار است به خط تولید دستگاه های هوآوی مجهز به فناوری ارتباطات ماهواره ای مشابه بپیوندد. پیش از این، مدل هایی مانند Huawei P60، Huawei P60 Pro، سری Mate 50، Mate X3، Mate X3 Pro، Mate Xs 2 و Nova 11 Ultra این نوآوری را پذیرفته بودند.

یو چنگدونگ، مدیر عامل گروه تجاری مصرف کننده هواوی، بر پتانسیل تحول آفرین این فناوری تاکید کرده است. وی ضمن اذعان به اینکه ارتباطات ماهواره‌ای ممکن است یک ضرورت روزمره نباشد، اهمیت آن را با بیان این که «این عملکرد ممکن است به صورت روزانه مورد استفاده قرار نگیرد، اما می‌توان یک بار در طول عمر از آن استفاده کرد و مادام‌العمر خواهد بود» را بر اهمیت آن تاکید کرد.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
weibo

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا