گوگل

آپدیت ارائه شده برای گوشی های پیکسل همچنان اندروید 13 است

به گزارش تیونیفای، امروز گوگل آخرین به‌روزرسانی ماهانه را برای دستگاه‌های پیکسلی که هنوز پشتیبانی می‌کند (یعنی از Pixel 4a 5G و Pixel 5 به بعد) منتشر کرد. و این هنوز اندروید 13 است، بنابراین به نظر می‌رسد شایعه‌ای اخیر است که می‌گوید انتشار رسمی اندروید 14 با ثبات تا ماه آینده به تعویق افتاده است، ممکن است در نهایت درست باشد.

جزئیاتی در خصوص آپدیت جدید گوگل

ما در ابتدا تصور می‌کردیم که نسخه نهایی اندروید 14 در ماه آگوست بر اساس جدول زمانی که گوگل ماه‌ها در طول آزمایش بتا نسخه سیستم‌عامل آینده نشان می‌داد، منتشر می‌شود. اما پس از آن در ماه اوت، این شرکت به طرز ناشیانه‌ای به یک نسخه بتا دیگر در چرخه انتشار پرداخت، و پس از آن چند نسخه دیگر برای رفع باگ‌ها منتشر شد، و اکنون در اواسط سپتامبر هستیم، بدون اینکه انتشار به صورت زنده انجام شود.

جزئیاتی در خصوص آپدیت جدید گوگل

بنابراین شاید این شرکت واقعاً تصمیم گرفته باشد که آن را تا اوایل اکتبر برگزار کند، که در آن زمان نیز به طور رسمی دستگاه های جدید را معرفی می کند.

به هر حال، به‌روزرسانی امروز به‌عنوان بیلد TQ3A.230901.001 در اکثر دستگاه‌ها ارائه می‌شود، اگرچه برخی از انواع منطقه‌ای و حامل ممکن است یک پسوند یک حرف به اضافه یک عدد به آن اضافه شود. این به‌روزرسانی یکی از آن «افت ویژگی‌ها» نیست که هر سه ماه یک بار با قابلیت‌های جدید ارائه می‌شود، این به‌روزرسانی فقط باگ‌ها و مشکلات امنیتی را برطرف می‌کند.

طبق معمول نسخه‌های Google، ممکن است چند روز (اگر نه بیشتر) طول بکشد تا همه دستگاه‌های پشتیبانی‌شده در طبیعت، اعلان به‌روزرسانی را دریافت کنند.

 

بیشتر بخوانید:

4/5 - (1 امتیاز)
منبع
Google

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا