گوگل

هوش مصنوعی گوگل بارد اکنون به بیش از 40 زبان در دسترس است

به گزارش تیونیفای، راه اندازی اولیه Bard توسط گوگل، ربات چت “AI” خود بر اساس مدل های زبانی بزرگ، بسیار شبیه یک پاسخ بداهه به تمام کشش هایی بود که ChatGPT در رسانه ها دریافت می کرد – کامل با Google I/O که اساساً به تلاشی مضحک تبدیل شد. بخشی از کانون توجه را بدزدید

جزئیات بیشتری در خصوص دسترسی پذیری گوگل بارد

خوب، چند ماه گذشت و بارد اکنون در حال بلوغ است. به آرامی، اما مطمئنا، ویژگی های بیشتری اضافه می شود، که باید آن را مفیدتر از همیشه کند (نه این که چیز زیادی بگوید، اما هنوز هم). این شرکت امروز از “به روز رسانی جولای” Bard پرده برداری کرد (بنابراین قویاً به این معنی است که از این به بعد به روز رسانی های ماهانه دریافت می کند)، اما قبل از اینکه به چیزهای جدید بپردازیم باید در مورد در دسترس بودن صحبت کنیم.

جزئیات بیشتری در خصوص دسترسی پذیری گوگل بارد

بارد اکنون در سراسر اروپا قابل دسترسی است و همچنین در برزیل زندگی می کند. بنابراین، شما می توانید از آن در بیش از 230 کشور و منطقه در سراسر جهان استفاده کنید، که لیست کامل آنها را می توانید در اینجا بیابید. اما شاید این تاثیرگذارترین شاهکار نباشد. این واقعیت که شما می توانید با بارد به بیش از 40 زبان صحبت کنید، می تواند باشد. لیست در همان صفحه با کشورها است.

از نظر ویژگی های جدید، Bard اکنون به شما امکان می دهد به پاسخ های آن گوش دهید و به راحتی آنها را تنظیم کنید. برای انجام این کار پنج گزینه لحن و سبک مختلف دریافت می کنید: ساده، بلند، کوتاه، حرفه ای، غیر رسمی. این ویژگی در حال حاضر به زبان انگلیسی فعال است و به زودی به زبان های جدید گسترش خواهد یافت.

همچنین می‌توانید مکالمات را پین کنید و نام آن‌ها را تغییر دهید، کد پایتون را به Replit صادر کنید، و از تصاویر در درخواست‌های خود استفاده کنید (فعلا به زبان انگلیسی زنده هستند). به اشتراک گذاری بخشی یا تمام مکالمه با بارد نیز با پیوندهای قابل اشتراک آسان تر است.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
google

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا