گوگل

گوگل پشتیبانی نرم افزاری برای پیکسل 4A ارائه کرد

به گزارش تیونیفای، گوگل به‌روزرسانی نرم‌افزاری ماه سپتامبر را برای پیکسل 4a (نسخه غیر 5G) اعمال نکرد و تصمیم خود را برای پایان دادن به پشتیبانی از گوشی هوشمند به طور رسمی تایید کرد. قرار بود این گوشی در آگوست 2023 به‌روزرسانی نهایی را دریافت کند، و اکنون، با توجه به اینکه بسته جدید برای پیکسل‌های جدیدتر منتشر شده است، تأییدیه رسمی داریم که برنامه افزودنی وجود نخواهد داشت.

نگاهی به گوشی پیکسل 4A گوگل

نگاهی به گوشی پیکسل 4A گوگل

Pixel 4a یک گوشی هوشمند نسبتاً بی‌نظیر بود، و وقتی آن را بررسی کردیم، متحیر شدیم که چرا گوگل آن را به عنوان یک ارتقای ملایم از Pixel 3a تنها چند هفته قبل از عرضه Pixel 5 در سال 2020 منتشر کرد.

زمانی که پیش‌نمایش برنامه‌نویس اندروید 14 و بتا عمومی شروع به دسترسی به دستگاه‌ها کردند، پیکسل 4a در لیست نبود و کاربران نمی‌توانستند در فرآیند آزمایش شرکت کنند، زیرا گوگل از ابتدا قصد به‌روزرسانی گوشی را نداشت.

مهم است که Pixel 4a را از Pixel 4a 5G متمایز کنیم که دو دستگاه کاملاً متفاوت هستند. نسخه دوم برای اندروید 14 واجد شرایط است، واحدها نرم افزار بتا دریافت کرده اند و به روز رسانی های نرم افزاری را تا یک سال دیگر ادامه خواهد داد، در حالی که به روز رسانی اصلی سیستم عامل باید نهایی شود.

 

بیشتر بخوانید:

4/5 - (1 امتیاز)
منبع
droid-life

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا