گوگل

گوگل وان هم اکنون بیش از 100 میلیون کاربر اشتراکی دارد

به گزارش تیونیفای، ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل اعلام کرده است که گوگل وان اکنون بیش از 100 میلیون مشترک دارد و این شرکت با برنامه تازه راه اندازی شده AI Premium که ویژگی هایی را ارائه می دهد که توسط مدل Gemini AI اخیراً اعلام شده گوگل ارائه می شود، بر روی “توسعه بر این شتاب” تمرکز خواهد کرد.

جزئیاتی در خصوص کاربران اشتراکی گوگل وان

ما به تازگی از 100 میلیون مشترک Google One عبور کردیم! مشتاقانه منتظریم تا با طرح جدید AI Premium ما (که دیروز راه اندازی شد) که ویژگی های هوش مصنوعی مانند Gemini Advanced، به علاوه Gemini در Gmail، Docs + موارد دیگر را به زودی ارائه می دهد، بر این شتاب ایجاد کنیم. https://t.co/m7zAVop7P6 pic.twitter.com/sMdwJeq0iU

— ساندار پیچای (@sundarpichai) 9 فوریه 2024

طرح Google One AI Premium دارای ویژگی‌هایی مانند Gemini Advanced خواهد بود و Gemini به زودی به Gmail، Docs و موارد دیگر عرضه می‌شود. طرح AI Premium 19.99 دلار در ماه قیمت دارد، در حالی که طرح های Basic، Standard و Premium به ترتیب 1.99 دلار در ماه، 2.99 دلار در ماه و 9.99 دلار در ماه هزینه دارند.

جزئیاتی در خصوص کاربران اشتراکی گوگل وان

توجه داشته باشید که قیمت، مزایا و در دسترس بودن طرح‌های Google One ممکن است بسته به منطقه متفاوت باشد. می‌توانید برای جزئیات بیشتر درباره برنامه‌های Google One اینجا کلیک کنید و پوشش اطلاعیه Google Gemini ما را اینجا بخوانید تا درباره آن بیشتر بدانید.

 

بیشتر بخوانید:

4.5/5 - (2 امتیاز)
منبع
gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا