گوگل

گوگل و iFixit قطعات و کتابچه راهنمای تعمیر پیکسل را ارائه میکنند

به گزارش تیونیفای، Pixel Fold از گوگل بالاخره در ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و ژاپن به فروش می رسد. علاوه بر این، اکنون تأیید می کنیم که Google و iFixit همکاری خود را برای تعمیر قطعات و دستورالعمل ها با پیکسل تاشو تمدید خواهند کرد. یکی از سخنگویان گوگل به 9to5Google تایید کرد که Pixel Fold قطعات تعمیر OEM، ابزارها، کتابچه های راهنما و راهنماهای تعمیرات DIY را مشاهده خواهد کرد. اینها شامل مجموعه‌های صفحه نمایش، باتری‌ها و درگاه‌های شارژ در هنگام راه‌اندازی می‌شوند.

جزئیاتی در خصوص همکاری گوگل و iFixit

این پیشرفت Pixel Fold را به اولین تلفن تاشو تبدیل می کند که تعمیرات کاربر را ارائه می دهد. سایر تولیدکنندگان تلفن تاشو تعمیرات داخلی را انجام می دهند در حالی که تعمیرات کاربر گارانتی آنها را باطل می کند. علاوه بر ابزارهای تعمیر iFixit، گوگل گزینه های تعمیر درون فروشگاهی و پستی را ارائه می دهد.

جزئیاتی در خصوص همکاری گوگل و iFixit

گوگل همچنین در حال برنامه ریزی برای ارائه یک گزینه گارانتی طولانی به نام مراقبت ترجیحی است که خرابی های مکانیکی تصادفی و آسیب های تصادفی را پس از پایان دوره گارانتی دستگاه پوشش می دهد. خدمات گارانتی تمدید شده به صورت ماهانه یا به صورت یکبار پرداخت در دسترس خواهد بود و تعمیرات یا در صورت نیاز واحدهای جایگزین را ارائه می دهد. گوگل و iFixit هنوز به طور کامل جزئیات آخرین همکاری خود را توضیح نداده‌اند، اما باید در آینده نزدیک بیشتر بدانیم.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
9to5google

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا