گوگل

گوگل Nearby Share برای ویندوز اکنون از نسخه بتا خارج شده است

به گزارش تیونیفای، تفسیر گوگل از AirDrop اپل، Nearby Share، اکنون به طور رسمی از نسخه بتا برای ویندوز خارج شده است. پس از چند آزمایش که بیش از 1.7 میلیون نفر در آن شرکت کردند، این شرکت تصمیم به انتشار نسخه پایدار گرفت و شما می توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

جزئیاتی در خصوص Nearby Share ویندوز

Nearby Share یک نام بسیار مناسب است – اساساً دقیقاً هدف اصلی آن را توصیف می کند. می‌توانید از آن برای اشتراک‌گذاری سریع (و آسان) چیزها بین تلفن‌های Android، صرف نظر از سازنده، استفاده کنید. و از امروز می‌توانید از آن برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها بین رایانه‌های شخصی ویندوز و دستگاه‌های اندرویدی استفاده کنید.

جزئیاتی در خصوص Nearby Share ویندوز

از زمان راه اندازی نسخه بتا، گوگل می گوید بیش از 50 میلیون فایل بین رایانه های شخصی و دستگاه های اندرویدی منتقل شده است.

با نسخه پایدار تخمینی از مدت زمان انجام انتقال و همچنین عملکرد پیش نمایش تصویر در اعلان های دستگاه ارائه می شود. این به این منظور است که اطمینان حاصل شود که می توانید تأیید کنید که فایل صحیح به اشتراک گذاشته شده است.

گوگل می گوید با HP کار می کند تا برنامه Nearby Share را روی «رایانه های ویندوزی منتخب مانند Dragonfly Pro» از قبل نصب کند.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
google

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا