ریلمی

ریلمی 9 پرو آپدیت Realme UI 5 مبتنی بر اندروید 14 را دریافت کرد

به گزارش تیونیفای، Realme 9 Pro 5G در هند برای دسترسی زودهنگام به Realme UI 5.0 جدید انتخاب شده است. این به‌روزرسانی، مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید 14، مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید را به همراه دارد، اما برخی از هشدارها را نیز به همراه دارد زیرا هنوز در مرحله بتا است.

جزئیاتی در خصوص آپدیت اندروید 14 ریلمی 9 پرو

Realme UI 5.0 طراحی Aquamorphic ارتقا یافته را معرفی می‌کند و تجربه رنگ طبیعی‌تر و طبیعی‌تری را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، آهنگ های زنگ جدید با مضمون Aquamorphic و صداهای اعلان سیستم پیشرفته بخشی از این بسته هستند. کاربران همچنین متوجه بهبود انیمیشن های سیستم، همراه با سرعت بهتر راه اندازی برنامه و ثبات کلی سیستم خواهند شد.

ویژگی های کلیدی عبارتند از Fluid Cloud که اطلاعات به روز شده را در یک نگاه ارائه می دهد و قفسه فوری با گزینه های ویجت گسترده. بهبود امنیت و حریم خصوصی نیز با بهبود مدیریت مجوز عکس و ویدیو برای دسترسی سریعتر توسط برنامه ها انجام شده است.

جزئیاتی در خصوص آپدیت اندروید 14 ریلمی 9 پرو

با این حال، کاربران باید از برخی مشکلات شناخته شده در این نسخه دسترسی اولیه آگاه باشند. یکی از اشکالات قابل توجه عدم امکان لغزش دسکتاپ هنگام استفاده از پنجره های شناور است، اگرچه می توان با پایین کشیدن نوار وضعیت به طور موقت این مشکل را برطرف کرد. همچنین، ویژگی Glance Lock-screen در حال حاضر در دسترس نیست اما در به روز رسانی های بعدی انتظار می رود.

برنامه دسترسی زودهنگام یک طرح بتا است که به کاربران Realme 9 Pro 5G اجازه می‌دهد آخرین به‌روزرسانی Realme UI 5.0 را تجربه کنند. مانند هر نرم افزار بتا، ممکن است اشکالاتی وجود داشته باشد و برخی از برنامه ها به درستی کار نکنند. بنابراین، توصیه می شود این را روی دستگاه اصلی نصب نکنید.

برای علاقه مندان، برنامه های کاربردی برای برنامه دسترسی زودهنگام از 27 ژانویه 2024 آغاز شد. توجه به این نکته مهم است که برنامه ها به صورت دسته ای پذیرفته می شوند و تنها تعداد محدودی از نقاط وجود دارد. کاربران باید اطمینان حاصل کنند که گوشی آنها روت نشده است، بیش از 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی در دسترس دارند و برای جلوگیری از گم شدن، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. علاوه بر این، برای هر متقاضی تضمینی برای دریافت به‌روزرسانی وجود ندارد، و به کسانی که دریافت نمی‌کنند توصیه می‌شود که صبر کنند.

برای درخواست، کاربران باید Realme 9 Pro 5G خود را بالاتر از 60 شارژ کنند، دستگاه خود را به نسخه UI مشخص شده به روز کنند، حالت Developer Mode را فعال کنند و از طریق کانال نرم افزار به روز رسانی برنامه درخواست دهند.

 

بیشتر بخوانید:

4/5 - (2 امتیاز)
منبع
realme

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا