نوکیا

نوکیا کسب و کارهای مدیریت دستگاه و خدمات را تخلیه می کند

به گزارش تیونیفای، نوکیا قراردادی برای فروش کسب و کارهای پلتفرم مدیریت دستگاه و خدمات خود به گروه Lumine تا سقف 185 میلیون یورو (203.1 میلیون دلار) منعقد کرد، اقدامی که می‌تواند به سود نهایی آن کمک کند.

جزئیاتی در خصوص تخلیه کسب و کارهای مدیریت دستگاه و خدمات نوکیا

این دو شرکت اعلام کردند که این توافق شامل یک در نظر گرفتن احتمالی تا 35 میلیون یورو بر اساس عملکرد آن مشاغل در سال اول پس از بسته شدن معامله است.

انتظار می‌رود حدود 500 کارمند پلتفرم مدیریت و مدیریت دستگاه‌های نوکیا به عنوان بخشی از این توافقنامه به گروه Lumine منتقل شوند.

جزئیاتی در خصوص تخلیه کسب و کارهای مدیریت دستگاه و خدمات نوکیا

گروه Lumine قصد دارد هر دو کسب و کار را به عنوان یک نهاد مستقل به نام Motive اداره کند.

گروه Lumine نرم افزار خاص صنعت را خریداری، مدیریت و ایجاد می کند که در حوزه مخابرات و رسانه متمرکز است.

قرار است این معامله در سه ماهه اول 2024 بسته شود، مشروط به شرایط، شرایط و مشورت با شورای کار یا سایر نهادهای نمایندگی کارکنان در مواردی که طبق قانون الزامی باشد.

نوکیا خاطرنشان کرد که این حرکت نشان دهنده پیشرفت بیشتر برای «استراتژی آن برای مدیریت فعال مجموعه گروه تجاری خدمات ابری و شبکه (CNS) به منظور سرمایه گذاری در سایر حوزه های استراتژیک و ارتقای رهبری فناوری است.

این قرارداد پس از اعلامیه های نوکیا در اوایل سال جاری مبنی بر فروش محصولات VitalQIP خود به Cygna Labs Corp و انتقال زیرساخت های ابری و عملیات کانتینری خود به Red Hat صورت گرفت.

این فروشنده فنلاندی در ماه اکتبر اعلام کرد که 14000 شغل به عنوان بخشی از برنامه کاهش هزینه ها کاهش می یابد.

در ماه دسامبر، نوکیا هدف سودآوری بلندمدت خود را به دلیل شرایط بازار که بر تجارت شبکه های تلفن همراه آن تأثیر می گذارد، کاهش داد.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
mobileworldlive

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا