نوکیا

HMD از گوشی تاشو باربی و گوشی جدید نوکیا رونمایی خواهد کرد

به گزارش تیونیفای، HMD در واقع هیچ دستگاه جدیدی را برای رونمایی در MWC 2024 نیاورد، اما چند نکته هیجان انگیز در مورد برنامه های آینده خود ارائه کرد.

جزئیاتی در خصوص گوشی جدید نوکیا

اول از همه، HMD شراکت جدیدی با Mattel دارد. آن را در یک تلفن تاشو جدید با تم باربی که در ماه جولای عرضه می‌شود، آشکار خواهد شد. ما هنوز هیچ چیز قابل توجهی در مورد تلفن باربی نمی دانیم، فریاد بزنید، جدا از این واقعیت آشکار که صورتی خواهد بود. با این حال، HMD مشخص می کند که ما در اینجا در مورد یک “تلفن دارای ویژگی یکپارچهسازی با سیستمعامل” صحبت می کنیم، نه یک گوشی تاشو با نمایشگر تاشو.

جزئیاتی در خصوص گوشی جدید نوکیا

در مرحله بعد، HMD همچنین برخی از اخبار نوکیا را در رویداد MWC خود ارائه کرد. شاید اخیراً این خبر را شنیده باشید که HMD از برند نوکیا دور می شود. با این حال، از آنجایی که در بیانیه مطبوعاتی HDM MWC 2024 آمده است، “شما همچنان گوشی های نوکیا را خواهید دید…” پیام های متفاوتی دریافت می کنیم. حداقل، به نظر می رسد که توقف نوکیا ناگهانی نخواهد بود، زیرا HMD حداقل یک دستگاه دیگر نوکیا را در ماه می 2024 به اشتراک گذاشته است. با قضاوت از تصویر پیکسلی، دستگاه زرد رنگ شبیه دیگری از یک “آب نبات” یکپارچهسازی با سیستمعامل به نظر می رسد. دستگاه سبک با این حال، ما برای آن اینجا هستیم.

در نهایت، می‌توانیم منتظر دو گوشی هوشمند با برند HMD باشیم که در ماه جولای عرضه می‌شوند. فعلا در مورد اینها هم اطلاعاتی نداریم.

 

بیشتر بخوانید:

4/5 - (1 امتیاز)
منبع
hmd

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا