گوگل

هوش مصنوعی گوگل بارد به گوگل مپ، داک، جیمیل و یوتیوب متصل شد

به گزارش تیونیفای، گوگل در ابتدا ابزار هوش مصنوعی Bard خود را به عنوان یک واکنش تند به زانو در برابر محبوبیت یک شبه ChatGPT در اوایل سال جاری معرفی کرد، اما در این بین این غول جستجو به بهبود Bard ادامه داد – چه با افزودن ویژگی‌های جدید یا گسترش دامنه آن.

جزئیاتی در خصوص هوش مصنوعی گوگل بارد

امروز یکی دیگر از «ویژگی‌های جدید» در Bardland است، زیرا برنامه‌های افزودنی Bard در حال راه‌اندازی هستند. گوگل می گوید این “روشی کاملاً جدید برای تعامل و همکاری با Bard” است. با استفاده از برنامه‌های افزودنی، Bard می‌تواند اطلاعات مرتبط را از همه محصولات Google دیگر که احتمالاً هر روز استفاده می‌کنید – چیزهایی مانند Gmail، Docs، Drive، Maps، YouTube و حتی Google Flights و هتل‌ها دریافت کند.

جزئیاتی در خصوص هوش مصنوعی گوگل بارد 

این جمع‌آوری اطلاعات حتی زمانی که در چندین برنامه و سرویس یافت می‌شود کار می‌کند. به عنوان مثال، Google از برنامه‌ریزی سفر با دوستان شما استفاده می‌کند – Bard می‌تواند تاریخ‌هایی را که برای همه مفید است از Gmail بگیرد، اطلاعات هتل و پرواز را در زمان واقعی جستجو کند، مسیرهای Google Maps را به فرودگاه به شما نشان دهد، و ویدیوهای YouTube را به شما نشان دهد. کارهایی که پس از رسیدن به جایی که می خواهید انجام دهید. همه اینها می تواند در یک گفتگو با بارد اتفاق بیفتد.

مثال دیگری که گوگل ارائه می دهد درخواست برای یک شغل جدید و استفاده از ابزار هوش مصنوعی برای یافتن رزومه خود از Drive و خلاصه کردن آن در یک پاراگراف کوتاه بیانیه شخصی است، سپس به همکاری در پوشش نامه خود ادامه دهید.

اگر نگرانی‌هایی در مورد حفظ حریم خصوصی دارید، Google خاطرنشان می‌کند که محتوای شما از Gmail، Docs و Drive که توسط Bard قابل دسترسی است توسط بازبین‌های انسانی دیده نمی‌شود، توسط خود Bard برای نمایش تبلیغات به شما استفاده نمی‌شود یا برای آموزش مدل Bard استفاده می‌شود.

هوش مصنوعی گوگل بارد 

از امروز، Bard یک دکمه “Google it” را نیز دارد که به شما امکان می دهد راحت تر پاسخ های آن را بررسی کنید. وقتی روی نماد G کلیک می‌کنید، Bard پاسخ را می‌خواند و ارزیابی می‌کند که آیا محتوایی در سراسر وب برای اثبات آن وجود دارد یا خیر. هنگامی که یک عبارت قابل ارزیابی است، می توانید روی عبارات برجسته کلیک کنید و درباره پشتیبانی یا متناقض اطلاعات یافت شده توسط جستجوی Google اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین از امروز، هنگامی که شخصی یک چت بارد را از طریق یک پیوند عمومی با شما به اشتراک می‌گذارد، می‌توانید گفتگو را با سؤالات اضافی درباره آن موضوع ادامه دهید یا از آن به عنوان نقطه شروع برای چیز دیگری استفاده کنید.

در نهایت، ویژگی‌هایی مانند آپلود تصاویر با لنز، دریافت تصاویر جستجو در پاسخ‌ها، و اصلاح پاسخ‌های Bard که قبلاً فقط به انگلیسی محدود می‌شد، اکنون به بیش از 40 زبان در دسترس است.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
google

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا