نوکیا

نوکیا با یک شرکت چینی در خصوص پتنت 5G قرارداد همکاری امضا کرد

به گزارش تیونیفای، امروز نوکیا اعلام کرد که قرارداد مجوز پتنت 5G را با Honor امضا کرده است. طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، این “اختراعات اساسی هر دو شرکت در 5G و سایر فناوری های سلولی” را پوشش می دهد.

جزئیاتی در خصوص همکاری نوکیا و آنر

نوکیا به خود می بالد که این چهارمین قرارداد بزرگ گوشی های هوشمند است که در 12 ماه گذشته منعقد کرده است و بیش از هر چیز دیگری شبیه یک شرکت مجوز اختراع به نظر می رسد. همچنین می‌گوید «پرتفوی پتنت پیشرو در صنعت» از «حدود 20000 خانواده ثبت اختراع، از جمله بیش از 6000 خانواده ثبت اختراع که برای 5G ضروری هستند» تشکیل شده است.

جزئیاتی در خصوص همکاری نوکیا و آنر

به هر حال، همانطور که انتظار داشتید، شرایط دقیق قرارداد بین آنر و نوکیا بین آنها محرمانه باقی می ماند. جالب است ببینیم Honor این مسیر را انتخاب کرده است، در حالی که شرکت چینی Oppo در عوض با نوکیا از طریق دادگاه مبارزه کرده است و نتایج بسیار بدی در بخش‌هایی از اروپا به همراه داشته است. شاید Oppo بعدی باشد؟

در اوایل سال 2023، نوکیا قرارداد حق اختراع متقابل خود را با سامسونگ تمدید کرد و سپس همین کار را با اپل در ماه جولای انجام داد. اکنون Honor بخشی از بازی است، بنابراین هیچ شانسی برای شکایت نوکیا برای نقض حق ثبت اختراع مانند آنچه در مورد Oppo انجام داد وجود ندارد.

 

بیشتر بخوانید:

4.5/5 - (2 امتیاز)
منبع
nokia

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا