هواوی

هواوی به اتحادیه اروپا هشدار داد: پس از ممنوعیت شبکه، به تنهایی نمی توانید موفق شوید

به گزارش تیونیفای، در حالی که اروپا به تلاش خود برای انتقال سبز و دیجیتال خود ادامه می دهد، هواوی در کنفرانس سالانه این شرکت در پاریس در روز سه شنبه (14 نوامبر) گفت که این کار “آسان نخواهد بود” و تاکید کرد که هیچ کشوری نمی تواند “به تنهایی” موفق شود.

جزئیاتی در خصوص هشدار هواوی به اتحادیه اروپا

اظهارات جیم لو، رئیس هواوی اروپا، به دنبال توصیه کمیسیون اروپا در ماه ژوئن مبنی بر محدود کردن یا حذف فروشندگان پرخطر، از جمله هواوی، از شبکه‌های 5G داخلی کشورهای عضو بود.

اصطلاح “فروشنده پرخطر” معمولاً برای نشان دادن تامین کنندگان تجهیزات ICT استفاده می شود که ممکن است در معرض خطر تبانی با یک قدرت متخاصم باشند. Euractiv گزارش داد که کشورهای غربی به طور فزاینده ای نسبت به هوآوی و سایر شرکت های چینی محتاط شده اند زیرا قانون امنیتی چین ممکن است شرکت ها را مجبور به افشای داده ها به پکن کند.

جزئیاتی در خصوص هشدار هواوی به اتحادیه اروپا

تیری برتون، کمیسر اتحادیه اروپا گفت: «این یک خطر امنیتی بزرگ است و امنیت جمعی اتحادیه را آشکار می کند، زیرا وابستگی بزرگی برای اتحادیه اروپا و آسیب پذیری های جدی ایجاد می کند.

کن هو، رئیس دوره ای هواوی، در تلاش برای جلب اعتماد بخش عمومی، روز سه شنبه تاکید کرد که امنیت سایبری همچنان “اولویت اصلی ما” است.

او گفت: «ما مراکز امنیت سایبری و شفافیت را در بروکسل، برلین و رم افتتاح کرده‌ایم، از طریق این پلتفرم‌های باز، به همکاری با سازمان‌های دولتی، مشتریان و سازمان‌های امنیتی مستقل ادامه خواهیم داد.»

او افزود: «هواوی برای اروپا در اروپا است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما برای ساختن آینده ای سبزتر، دیجیتالی تر و امن تر برای همه هستیم».

در این زمینه، هواوی سرمایه‌گذاری‌های خود را در اروپا با یک مرکز نوآوری برای SMEها در پاریس افزایش می‌دهد که با سرمایه‌گذاری سالانه 2 میلیون یورو، همانطور که در کنفرانس اعلام شد، به کسب‌وکارها در اشتراک دانش و نوآوری مشترک کمک می‌کند.

ویکی ژانگ، معاون امور شرکتی در هواوی گفت: «تنها با همکاری با یکدیگر می‌توانیم اکوسیستم سالمی بسازیم تا بتوانیم اقتصاد اروپا را شکوفا کنیم».

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
euractiv

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا