گوگل

گوگل پشتیبانی نرم افزاری کروم بوک را تا 10 سال افزایش می دهد

به گزارش تیونیفای، امروز گوگل از پشتیبانی نرم افزاری 10 ساله جدید برای کروم بوک ها خبر داد و متعهد شد که دستگاه ها را پایدارتر کند و هزینه مالکیت را حتی بیشتر کاهش دهد.

جزئیاتی در خصوص آپدیت نرم افزاری کروم بوک

مسلماً پشتیبانی 10 ساله نرم افزاری از همه جالب تر است. هر Chromebook که پس از سال 2021 منتشر شود، به مدت 10 سال ماهانه به‌روزرسانی رایگان دریافت می‌کند. تا زمانی که کاربران و مدیران فناوری اطلاعات به‌روزرسانی‌های خودکار را تا 10 سال پس از دریافت آخرین به‌روزرسانی تمدید کنند، دستگاه‌هایی که قبل از سال 2021 تولید شده‌اند، همچنان از شانس پشتیبانی نرم‌افزاری گسترده برخوردار خواهند بود. با این حال، این برنامه‌های افزودنی تضمین نمی‌کنند که همه ویژگی‌های جدید در کروم بوک های قدیمی‌تر کار کنند.

جزئیاتی در خصوص آپدیت نرم افزاری کروم بوک

گوگل می گوید که برای اطمینان از پشتیبانی طولانی نرم افزار، از نزدیک با شرکای فروشنده کار کرده است زیرا به سازگاری با تمام سخت افزارها مانند مودم های Wi-Fi، CPU و غیره نیاز دارد.

غول جستجو همچنین در تلاش است تا تعمیرات آسان و به موقع را تضمین کند. از آنجایی که کروم بوک ها در بخش آموزشی بسیار محبوب هستند، بسیاری از مدارس از آنها استفاده می کنند و به تعمیرات داخلی متکی هستند. در واقع، حدود 80 درصد از مدارس ایالات متحده برخی از تعمیرات داخلی را ارائه می دهند. یافتن قطعات Chromebook از طریق برنامه تعمیر Chromebook آسان است و برای انجام تعمیرات نیازی به کلید فیزیکی USB نیست. این امر زمان دوری از کلاس را کاهش می دهد.

در ماه‌های آینده، گوگل به‌روزرسانی‌هایی را با هدف بهبود بهره‌وری انرژی دستگاه‌ها ارائه خواهد کرد. ویژگی هایی را اجرا می کند که عمر باتری را حفظ می کند و فرآیندهای انرژی بر را خاموش می کند.

 

بیشتر بخوانید:

4.5/5 - (2 امتیاز)
منبع
google

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا