گوگل

گوگل هوش مصنوعی مولد را به 120 کشور جدید می آورد

به گزارش تیونیفای، گوگل به تازگی اعلام کرده است که هوش مصنوعی مولد را در جستجوی بیش از ۱۲۰ کشور و منطقه جدید آورده است. بنابراین، Search Generative Experience (SGE) بزرگترین گسترش بین المللی خود را تا کنون به دست آورده است.

جزئیاتی در خصوص هوش مصنوعی مولد گوگل

SGE ابتدا فقط در ایالات متحده در دسترس بود، سپس اخیراً به هند و ژاپن گسترش یافت. در حال حاضر، آن را در مکان های بسیار بیشتری، از جمله مکزیک، برزیل، کره جنوبی، اندونزی، نیجریه، کنیا، و آفریقای جنوبی. لیست کامل کشورها و مناطق در اینجا موجود است.

در حال حاضر، در کشورهای جدید، می‌توانید SGE را در کروم روی دسک‌تاپ با رفتن به آزمایشگاه‌های جستجو فعال کنید. طی هفته آینده، دسترسی از طریق اپلیکیشن گوگل در اندروید و iOS نیز فراهم خواهد شد.

جزئیاتی در خصوص هوش مصنوعی مولد گوگل

برای جشن گرفتن این گسترش، گوگل چهار زبان جدید را برای همه افرادی که از SGE استفاده می کنند فعال کرده است: اسپانیایی، پرتغالی، کره ای و اندونزیایی.

علاوه بر این، می‌توانید سؤالات بعدی را مستقیماً از صفحه نتایج جستجو بپرسید. و همانطور که به کاوش یک موضوع ادامه می دهید، می توانید سوالات و نتایج جستجوی قبلی خود، از جمله تبلیغات جستجو، را در جایگاه های تبلیغاتی اختصاصی در سراسر صفحه مشاهده کنید. این به‌روزرسانی در هفته‌های آینده منتشر می‌شود و ابتدا به زبان انگلیسی در ایالات متحده شروع می‌شود.

به زودی – اگر از SGE بخواهید عبارتی را ترجمه کند که در آن برخی از کلمات می توانند معانی متعددی داشته باشند، زیر آن عبارات خط کشیده شده می بینید. ضربه زدن روی هر یک از این کلمات به شما امکان می دهد معنای خاصی را که در ذهن داشتید را نشان دهید. این قابلیت ترجمه مبتنی بر هوش مصنوعی برای اولین بار در ایالات متحده برای ترجمه انگلیسی به اسپانیایی راه اندازی شد و از کشورها و زبان های بیشتری در آینده پشتیبانی خواهد شد.

در نهایت، در جستجوهای مربوطه در مورد کدگذاری و سلامت، کلمات خاصی برجسته می‌شوند و هنگامی که ماوس را روی آن‌ها قرار می‌دهید، پیش‌نمایش تعریف آن‌ها یا تصاویر مرتبط را خواهید دید. این به‌روزرسانی طی یک ماه آینده به زبان انگلیسی در ایالات متحده منتشر می‌شود و به زودی کشورها و زبان‌های بیشتری در پی خواهند داشت.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
google

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا