گوگل

گوگل با همکاری سامسونگ Quick Share را یکپارچه سازی کرد

به گزارش تیونیفای، گوگل امروز در نمایشگاه CES از تعدادی ویژگی جدید رونمایی کرد. گرفتن کیک احتمالاً سیستم Quick Share جدید است که با مشارکت سامسونگ توسعه یافته است. این جایگزین Nearby Share گوگل خواهد شد که در سال 2020 معرفی شد.

جزئیاتی در خصوص یکپارچه سازی Quick Share

جالب است که می‌بینیم گوگل نام سامسونگ را برای سرویس مشابه خود انتخاب کرده است. اشتراک‌گذاری سریع جدید به‌عنوان بهترین در هر دو جهان اعلام می‌شود. گوگل می‌گوید تجربیات را با سامسونگ ادغام کرده است و بنابراین بهترین گزینه داخلی و پیش‌فرض را برای اشتراک‌گذاری محتوای همتا به همتا در همه انواع دستگاه‌هایی که دارای سیستم‌عامل اندروید یا کروم هستند ایجاد کرده است.

جزئیاتی در خصوص یکپارچه سازی Quick Share

علاوه بر این، این شرکت با «تولیدکنندگان پیشرو رایانه‌های شخصی» مانند ال‌جی کار می‌کند تا Quick Share جدید را به رایانه‌های شخصی ویندوزی به عنوان یک برنامه از پیش نصب شده در آینده گسترش دهد. با سیستم جدید، فقط روی نماد اشتراک‌گذاری سریع ضربه بزنید و لیستی از دستگاه‌های موجود نزدیک را دریافت کنید.

البته می‌توانید انتخاب کنید که چه کسی بتواند دستگاه شما را پیدا کند و فایل‌ها را ارسال کند – همه، فقط مخاطبین یا فقط دستگاه‌های خودتان. انتظار می‌رود که اشتراک‌گذاری سریع جدید در ماه فوریه برای دستگاه‌های دارای قابلیت اشتراک‌گذاری در نزدیکی فعلی عرضه شود.

در ادامه، Fast Pair ظرف یک ماه آینده به Chromecast با Google TV گسترش می‌یابد و در اواخر امسال به دستگاه‌های Google TV بیشتری دسترسی پیدا خواهد کرد. هنگامی که لوازم جانبی خود را در حالت جفت قرار دادید، فقط با یک ضربه می توانید هدفون یا بلندگوهای سازگار خود را به تلویزیون Google خود متصل کنید. همچنین کنترل های خروجی صوتی آسانی وجود خواهد داشت که به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید به سرعت به صدای پیش فرض تلویزیون خود برگردید.

از امروز، می‌توانید محتوای TikTok را از تلفن خود به دستگاه‌های دارای Chromecast داخلی ارسال کنید. به زودی، این مورد برای ویدیوهای زنده در TikTok نیز اعمال خواهد شد.

گوگل می‌گوید در سال 2024 مجموعه تلویزیون‌های ال‌جی با کروم‌کست داخلی و دستگاه‌های تحت LG Hospitality و LG Healthcare عرضه می‌شود، بنابراین می‌توانید از تلفن خود به تلویزیون LG در هتل یا اتاق بیمارستان خود ارسال کنید. گوگل می گوید اکنون بیش از 220 میلیون دستگاه Google TV و سایر دستگاه های Android TV فعال ماهانه وجود دارد.

یک ویژگی ارسال محتوا در اواخر امسال ارائه می‌شود که به شما امکان می‌دهد آنچه را که در Spotify و YouTube Music پخش می‌شود، از تلفن Pixel سازگار خود به رایانه لوحی Pixel متصل خود در زمانی که نزدیک است منتقل کنید. به این ترتیب، اگر در جاده در حال گوش دادن به تلفن خود هستید، می توانید به عنوان مثال، هنگامی که در خانه هستید به رایانه لوحی بروید.

در آینده، تلویزیون‌های ال‌جی و Google TV منتخب و سایر دستگاه‌های Android TV به‌عنوان هاب برای Google Home عمل می‌کنند و افزودن دستگاه‌هایی که از پروتکل Matter پشتیبانی می‌کنند به شبکه خانگی شما و کنترل محلی آنها با برنامه Google Home آسان‌تر می‌شوند.

گوگل همچنین اخیراً ویژگی‌های جدیدی را به Android Auto اضافه کرده است، از جمله مرورگر کروم و راهی برای سفارشی کردن کاغذ دیواری روی صفحه اطلاعات سرگرمی ماشین شما.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
google

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا