سامسونگ

حلقه هوشمند گلکسی رینگ سامسونگ به زودی معرفی می شود

به گزارش تیونیفای، بر اساس گزارش نشریه کره ای The Elec، حلقه گلکسی سامسونگ، که شایعه شده بود در ژانویه 2024 با سری گلکسی S24 به طور رسمی عرضه می شود، اکنون انتظار می رود در سه ماهه سوم 2024 یا سه ماهه اول 2025 رونمایی شود.

جزئیاتی در خصوص گلکسی رینگ سامسونگ

این نشریه ادعا می کند که طراحی حلقه گلکسی سامسونگ نهایی نشده است و حلقه در مرحله فعلی از چندین ویژگی پشتیبانی می کند اما برای تجاری سازی بسیار بزرگ است. انتظار می رود سامسونگ اندازه حلقه گلکسی را کاهش دهد و در عین حال تا حد امکان عملکردهای بیشتری را اجرا کند.

جزئیاتی در خصوص گلکسی رینگ سامسونگ

علاوه بر این، حلقه گلکسی سامسونگ تنها در یک سایز فروخته نمی‌شود، زیرا شرکت کره‌ای در حال کار بر روی یک مدل حلقه گلکسی است که در چهار اندازه عرضه می‌شود. این برند برای توسعه حلقه گلکسی با چندین شرکت از جمله Doosung Tech و Korea Seongjeon همکاری کرده است.

این منبع ادعا می کند که سامسونگ قصد دارد از حلقه گلکسی در سه ماهه سوم سال 2024 در کنار گلکسی Z Fold6 و Galaxy Z Flip6 رونمایی کند. با این حال، این تنها در صورتی امکان‌پذیر خواهد بود که سامسونگ برای دریافت گواهینامه دستگاه پزشکی برای حلقه گلکسی که ممکن است ماه‌ها طول بکشد، درخواست نکند. اگر چنین شود، راه اندازی ممکن است تا سه ماهه اول 2025 به تعویق بیفتد.

این نشریه می گوید که سامسونگ همچنین در حال بررسی حلقه گلکسی است که می تواند با دستگاه های واقعیت توسعه یافته (XR) و واقعیت ترکیبی (MR) کار کند.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
thelec

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا