سامسونگ

سامسونگ هوش مصنوعی گلکسی را با ترجمه زنده تماس معرفی کرد

به گزارش تیونیفای، هوش مصنوعی مطمئناً کلمه کلیدی سال است (ممنون، ChatGPT!) و سامسونگ تصمیم گرفته است که نمی‌خواهد از بازی بیایید همه چیز در همه جا با هوش مصنوعی حذف شود. بنابراین امروز اعلام شد که “عصر جدیدی از هوش مصنوعی گلکسی در راه است”.

جزئیاتی در خصوص هوش مصنوعی گلکسی

تعجب می کنید که چه معنایی دارد؟ فقط یک مثال ذکر شده است و آن تماس با ترجمه زنده هوش مصنوعی است که حداقل از نظر تئوری دقیقاً همان چیزی است که از نام آن پیداست. «به زودی»، کاربران «با جدیدترین تلفن هوشمند Galaxy AI» هر زمان که به آن نیاز داشته باشند، مترجم شخصی خواهند داشت. این در ویژگی تماس بومی ادغام خواهد شد، بنابراین سامسونگ با افتخار اعلام می‌کند که «مشکل استفاده از برنامه‌های شخص ثالث از بین رفته است».

هنگام صحبت کردن، ترجمه های صوتی و متنی در زمان واقعی ظاهر می شوند، و این همه در دستگاه اتفاق می افتد، بنابراین محتویات مکالمات شما هرگز از تلفن شما خارج نمی شود. سامسونگ می‌گوید این کار باعث می‌شود که «تماس با فردی که به زبان دیگری صحبت می‌کند به سادگی روشن کردن زیرنویس‌ها هنگام پخش جریانی یک نمایش» باشد. البته اگر واقعاً همانطور که توضیح داده شد کار کند.

جزئیاتی در خصوص هوش مصنوعی گلکسی

اکنون، ما قبلاً شنیده‌ایم که شرکت کره‌ای به شدت برای معرفی سری گلکسی اس 24 آتی که انتظار می‌رود در 17 ژانویه رونمایی شود، به شدت از هوش مصنوعی استفاده خواهد کرد. تلفن هوش مصنوعی “کسی؟

پس خانم‌ها و آقایان، برای “Galaxy AI” آماده شوید. “Galaxy AI” چیست؟ به گفته خود سامسونگ، این یک “تجربه جامع هوش مصنوعی تلفن همراه است، که هم توسط هوش مصنوعی روی دستگاه توسعه یافته در سامسونگ و هم هوش مصنوعی مبتنی بر ابر، که دومی با “همکاری های آزاد با رهبران صنعت همفکر” امکان پذیر شده است.

این “تجربه روزمره تلفن همراه شما را با آرامشی که روی آن حساب می کنید از امنیت و حریم خصوصی Galaxy متحول می کند” زیرا “هیچ شرکتی نمی تواند مانند Galaxy از پتانسیل هوش مصنوعی استفاده کند” – توجه داشته باشید که “Galaxy” یک برند است نه یک شرکت، اما بیایید در چنین جزئیات مزاحم گیر نکنید، درست است؟

اگر تعجب می کنید که چرا “کهکشان” در موقعیت منحصر به فردی برای “بهره گیری” از همه این پتانسیل مبهم است، به این دلیل است که این را دریافت کنید – “فقط کهکشان قدرت باز بودن را در کف دست شما قرار می دهد”. ظاهرا گوشی های دیگر وجود ندارند. یا انجام می دهند اما به هر دلیلی نمی توانند این قدرت باز بودن را در دستان شما بگذارند. عجیب.

بنابراین، “در اوایل سال آینده” (همین طور که گلکسی اس 24 اشاره/نشان می دهد)، “هوش مصنوعی Galaxy ما را به جهانی نزدیک تر خواهد کرد که در آن برخی از رایج ترین موانع ارتباط اجتماعی از بین می روند و ارتباطات آسان تر و سازنده تر از همیشه است. سامسونگ می گوید، و ما نمی دانیم که آیا این بدان معناست که بیکسبی به Galaxy AI تغییر نام می دهد یا خیر. حدس شما در حال حاضر به خوبی حدس ما است، اما مطمئناً در ژانویه متوجه می‌شویم، بنابراین برای «هوش مصنوعی دنیا و زندگی شما را برای بهتر شدن تغییر می‌دهد» تلاش کنید.

 

بیشتر بخوانید:

4.5/5 - (2 امتیاز)
منبع
samsung

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا