سامسونگ

گوشی F54 و M53 اندروید 14 را با رابط کاربری One UI 6 دریافت می کنند

به گزارش تیونیفای، یک هفته دیگر، دور دیگری از به‌روزرسانی‌های One UI 6 منتشر می‌شود، البته بر اساس اندروید 14 – سامسونگ هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت به‌روزرسانی دیوانه‌وار خود نشان نمی‌دهد.

جزئیاتی در خصوص آپدیت گوشی F54 و M53

امروز در مورد Galaxy F54 و Galaxy M53 صحبت می کنیم که هر دو در حال حاضر به روز رسانی نرم افزاری اصلی را در هند دریافت می کنند.

جزئیاتی در خصوص آپدیت گوشی F54 و M53

بیلد M53 به صورت 2.39 گیگابایتی دانلود می شود، دارای برچسب M536BXXU4DWL2 است و شامل سطح وصله امنیتی نوامبر 2023 است که چندان شبیه سامسونگ نیست زیرا شرکت کره ای معمولاً این موارد را به روز نگه می دارد. در اینجا امیدواریم که F54 به روز رسانی امنیتی دسامبر را تا پایان این ماه دریافت کند.

بیلد F54 دارای برچسب E546BXXU3BWL1 است و همچنین فقط وصله امنیتی نوامبر را دارد. شاید ما برای مدت طولانی سامسونگ را به خاطر اطمینان از به روز بودن آنها تحسین کرده ایم؟ امیدوارم این فقط یک نقص باشد و نشانه ای از چیزهای آینده نباشد. مانند M53، آپدیت F54 یک بارگیری بسیار سنگین 2.37 گیگابایتی است، بنابراین مطمئن شوید که شبکه ای که هر یک از اینها را می گیرید می تواند آن را مدیریت کند.

این هفته به تازگی آغاز شده است و ما مطمئن هستیم که دستگاه های سامسونگ بیشتری در روزهای آینده به روز رسانی One UI 6 مبتنی بر اندروید 14 را دریافت خواهند کرد. بمانید و ما به شما اطلاع خواهیم داد که کدام و چه زمانی.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
sammobile

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا