اپل

ممکن است ساعت اپل واچ اولترا 3 در سال آینده ارائه نشود!

به گزارش تیونیفای، ماه گذشته اپل واچ اولترا 2، یک سال پس از نسخه قبلی خود، اولترا، رسمی شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است انتظار داشته باشید که اپل واچ اولترا 3 در کنار نسل آیفون 16 در سپتامبر 2024 معرفی شود.

جزئیاتی در خصوص اپل واچ اولترا 3

این یک فرض منطقی خواهد بود، اما معلوم می شود که ممکن است در واقع اشتباه باشد. مینگ چی کو، تحلیلگر معروف زنجیره تامین اپل، امروز می گوید که این شرکت هنوز کار روی اپل واچ اولترا بعدی را آغاز نکرده است و این نشانه بدی است.

جزئیاتی در خصوص اپل واچ اولترا 3

او می گوید که با توجه به اینکه چرخه توسعه چقدر طولانی است، “غیرعادی” است. ما فرض می کنیم که این بدان معناست که سال گذشته در این زمان، Ultra 2 قبلاً روی آن کار می شد. به گفته کو، اگر اپل توسعه Ultra 3 را تا دسامبر آغاز نکند، تقریباً تایید شده است که در سال 2024 شاهد یک اپل واچ اولترا جدید نخواهیم بود.

Kuo حدس می‌زند که این امر می‌تواند به دلیل نیاز اپل به زمان بیشتری برای توسعه «ویژگی‌های نوآورانه مدیریت سلامت»، اطمینان از «قابلیت ساخت ویژگی‌های جدید» و رسیدگی به مسائل مربوط به تولید میکرو LED باشد.

بدون عرضه اولترا 3 در سال 2024، انتظار می‌رود عرضه سری اولترا در سال آینده در مقایسه با سال 2023 حدود 20 تا 30 درصد کاهش یابد و مجموع محموله‌های اپل واچ در سال آینده حدود 10 درصد نسبت به امسال کاهش خواهد یافت. در مجموع حدود 35 میلیون واحد.

البته، این بیشتر حدس و گمان است، حتی اگر از یک منبع قابل اعتماد باشد. موضوع این است که اپل هنوز یک ماه یا بیشتر فرصت دارد تا توسعه Ultra بعدی را آغاز کند تا بتواند پنجره راه اندازی معمولی را ایجاد کند، بنابراین هنوز آن را کاملاً رد نکنید.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
medium

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا