اپل

آیپدهای جدید اپل در راهند؛ ایر پاد پرو 2 با قابلیت سمعک به روز می شود

به گزارش تیونیفای، مارک گورمن، بلومبرگ، زمزمه کننده اپل است – اگر این به معنای فردی است که به همه چیز اپل متصل است. به این ترتیب، خبرنامه او همیشه نکات جالبی از اطلاعات مربوط به محصولات شرکت کوپرتینویی را ارائه می دهد و این بار نیز تفاوتی ندارد.

جزئیاتی در خصوص محصولات جدید اپل

هفته گذشته، اپل مک بوک ایر جدید مجهز به M3 را معرفی کرد که انتظار می رفت. اما آی‌پدهای جدید نیز بارها برای معرفی بهار شایعه شده‌اند و تا کنون… هیچ چیز. گورمان با گفتن این که نگران نباشید ما را آرام می کند، آیپدهای جدید هنوز در راه هستند، یا در اواخر مارس یا اوایل آوریل.

این آی‌پدهای مورد بحث چند آی‌پد پرو جدید در دو اندازه‌ای هستند که قبلاً به آن‌ها عادت کرده‌ایم، اما به لطف استفاده از پنل‌های OLED بسیار باریک‌تر و دو آی‌پد ایر جدید هستند – این بار یک آی‌پد بزرگ‌تر نیز وجود خواهد داشت. آی‌پد ایر درست مانند آی‌پد پرو به یک خط تبدیل می‌شود. با این حال، کلمه “هوا” نیز از معنای اصلی خود – برای نشان دادن لاغری – تهی خواهد شد زیرا Pros جدید نازکتر از Airs جدید خواهد بود.

جزئیاتی در خصوص محصولات جدید اپل

همچنین در اخبار مرتبط با اپل، گفته می‌شود که AirPods Pro 2 اواخر امسال از طریق iOS 18 به “حالت سمعک” دست خواهد یافت. آیفون شما؟ این باعث می‌شود که فکر کنیم این ویژگی از میکروفون‌های آیفون شما علاوه بر AirPods برای کارکرد آن استفاده می‌کند.

این می تواند شبیه Live Listen باشد، قابلیتی که در iOS 12 راه اندازی شد و آیفون شما را به یک میکروفون جهت دار تبدیل می کند و صدایی را که ضبط می کند به AirPods شما در زمان واقعی منتقل می کند. در سال 2021، AirPods Pro همچنین Conversation Boost را دریافت کرد، که می‌تواند میکروفون‌های خود را مستقیماً از جلوی چشمان شما افزایش دهد تا بهتر بفهمید کسی که با شما صحبت می‌کند چه می‌گوید. حالت سمعک می تواند همه اینها را به چیزی حتی بهتر ترکیب کند.

 

بیشتر بخوانید:

4/5 - (1 امتیاز)
منبع
bloomberg

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا