اپل

آپدیت iOS 17.1 برای حل مشکل SAR آیفون 12 فرانسه ارائه می شود

به گزارش تیونیفای، حماسه مقادیر بالای SAR آیفون 12 در فرانسه تقریباً به پایان رسیده است. بر اساس گزارش ANFR فرانسه، تنظیم کننده ملی فرکانس، به روز رسانی که مقادیر بالای SAR را در آیفون 12 در فرانسه برطرف می کند، توسط اپل «تا 24 اکتبر» برای همه کاربران فرانسوی آیفون منتشر خواهد شد.

جزئیات آپدیت iOS 17.1

طبق اطلاعاتی که خود اپل اخیراً به اشتراک گذاشته است، به هر حال، این به روز رسانی iOS 17.1 است. بی‌خطر می‌توان فرض کرد که مانند سایر به‌روزرسانی‌های iOS، در یک روز در سطح جهانی منتشر می‌شود.

به طور خلاصه این حماسه را بازگو می کنیم: ابتدا، فرانسه فروش آیفون 12 را در این کشور به دلیل مقادیر بالای SAR که توسط ANFR یافت شده ممنوع کرد. سپس، اپل قول داد که یک تعمیر نرم افزاری را صادر کند. در پایان ماه گذشته، به روز رسانی توسط مقامات فرانسوی تایید شد. امروز همان مقامات تاریخ انتشار را اعلام کرده اند.

جزئیات آپدیت iOS 17.1

و بنابراین، پس از 24 اکتبر، مقادیر بالای SAR آیفون 12 امیدواریم دیگر مشکلی ایجاد نکند. با این حال همه اینها یک طرف دیگر تاسف بار نیز دارد. به گفته اپل، دلیل ثبت مقادیر بالای SAR، عملکرد تشخیص خارج از بدن در iOS بود.

وقتی گوشی روی بدنه قرار نمی‌گیرد، این کار تشخیص می‌دهد و در این سناریو قدرت انتقال را افزایش می‌دهد. اکنون، این در فرانسه غیرفعال خواهد شد، که ممکن است به این معنی باشد که آیفون های مورد بحث می توانند اتصال داده بدتری در مناطق تحت پوشش لبه داشته باشند.

علاوه بر این، iOS 17.1 همچنین یک سیستم دلخواه برای Apple Music، پشتیبانی از AirDrop از طریق اینترنت، گزینه های جدید برای موجودی بانک و کارت در برنامه Wallet، نشانگر چراغ قوه جزیره دینامیک، پشتیبانی از کنترلر Nintendo Switch N64، بهبودهایی برای وقتی آیفون در جیب شماست، Photo Shuffle در صفحه قفل و برخی از ویژگی‌های Action Button (مانند دوربین، چراغ قوه، یادداشت صوتی، فوکوس و ذره‌بین) غیرفعال می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
anfr

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا