اپل

تولید اپل ویژن پرو احتمالا بدلیل کمبود سخت افزار نصف می شود

به گزارش تیونیفای، بحث در مورد Vision Pro اخیراً اعلام شده اپل و موفقیت بالقوه آن در جریان است. برخی معتقدند که علاقه اولیه بسیار ناچیز است، اگرچه اپل دقیقاً برعکس می گوید. مینگ چی کو، تحلیلگر محبوب بازار، با شکاکان در این مورد طرف است و اعدادی برای حمایت از ادعاهای خود دارد.

جزئیاتی در خصوص تولید اپل ویژن پرو

کو می گوید کمبود سخت افزار بزرگترین مانع اپل در آینده نزدیک خواهد بود. تنها چند تامین کننده کلیدی این کاهش را انجام داده اند و آنها می توانند تنها نیمی از آنچه اپل در ابتدا برنامه ریزی کرده بود را تامین کنند. بنابراین بر اساس حداکثر ظرفیت این تامین کنندگان، تنها 400000 تا 600000 ویژن پرو احتمالا در سال 2024 تولید خواهد شد. این گزارش با گزارش قبلی در مورد ظرفیت تولید همزمان است.

جزئیاتی در خصوص تولید اپل ویژن پرو

در نتیجه، اپل توسعه هدست ارزان قیمت خود را که برای سال 2025 برنامه ریزی شده بود، لغو کرده است. به این ترتیب، این شرکت می تواند روی تنها Vision Pro موجود تمرکز کند و واحدهای مورد نیاز را تولید کند.

همچنین انتظار می‌رود اپل در سال 2027 ارتقاء سخت‌افزاری را ارائه کند، زیرا نمی‌تواند مشکلات زنجیره تامینی که با آن مواجه است را حل کند. همچنین، مینگ-چی کو معتقد است که اپل در توضیح موارد استفاده بالقوه برای کاربران مشکل خواهد داشت و با وجود تجربه کاربری عالی، به سختی می‌تواند در وهله‌ی اول به دلیل اینکه چرا آنها دقیقاً به Vision Pro نیاز دارند، مشکل خواهد داشت.

زمان زیادی طول می کشد تا Vision Pro به یک محصول اصلی تبدیل شود که همه به آن نیاز دارند، مانند آیفون.

 

بیشتر بخوانید:

4.5/5 - (2 امتیاز)
منبع
medium

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا