اپل

بررسی کوتاه آیفون 15 پرو اپل؛ پرچمدار 2023 بازار

به گزارش تیونیفای، زمان آن رسیده است که آیفون 15 پرو جدید اپل را از جعبه خارج کنیم (ما قبلاً مکس را انجام دادیم). درست مانند تلفن بزرگ‌تر، Pro با یک مورد عرضه می‌شود – یک کابل USB-C. تا آنجایی که آنها می گویند، این یک واحد بافته و با کیفیت است.

طراحی آیفون 15 پرو

قبل از اینکه به مقایسه های اجتناب ناپذیر با پرو مکس برگردیم، اجازه دهید نگاهی قدردانی به آیفون 15 پرو جدید بیندازیم. شاید سال‌های تولید مدل‌های آیفون پرو براق و تیغ‌مانند قبل از آن باشد، اما دستگاه جدید ظریف و با انحنای ملایم از جنبه مثبت قابل تشخیص به نظر می‌رسد.

طراحی آیفون 15 پرو

با حدود 19 گرم سبک‌تر، شبیه یک گوشی کوچک‌تر از قبل به نظر می‌رسد. در اینجا می‌توانیم از انتخاب اپل برای تیتانیوم و آلیاژ آلومینیوم تشکر کنیم. مواد جدید همچنین روکش مات را به ارمغان می آورد که دلپذیر است.

دوربین آیفون 15 پرو مکس

با بازگشت به آن مقایسه‌ها با Pro Max، از چند مزیت بزرگ برخوردار می‌شوید – نمایشگر بزرگ‌تر و باتری، که به معنای مصرف بهتر رسانه برای مدت طولانی‌تر است، اگرچه ما هر دو را به طور کامل در بررسی خود آزمایش خواهیم کرد.

دوربین آیفون 15 پرو مکس

اما شما همچنین دارای دوربین تله فوتو جدید 5x هستید که بسیار فراتر از 3x 15 Pro است. فواصل کانونی، مانند اندازه تلفن، ذهنی هستند، اما برخی از افراد ممکن است زوم کوتاه‌تر آیفون را ترجیح دهند.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا