اپل

با توقف موقت ممنوعیت فروش، اپل می تواند فروش ساعت ها را از سر بگیرد

به گزارش تیونیفای، اپل از فروش ساعت‌های اپل در ایالات متحده با سنسورهای SpO2 (سطح اکسیژن خون) در پی اختلاف حق ثبت اختراع با شرکت فناوری پزشکی Masimo منع شد. اپل علیه این حکم در دادگاه استیناف ایالات متحده درخواست داد تا مدار فدرال این ممنوعیت را به طور موقت متوقف کند تا زمانی که گمرک ایالات متحده بتواند تعیین کند که آیا تغییراتی که در اپل واچ ایجاد می کند برای جلوگیری از اختلاف کافی است یا خیر، و تا حد زیادی به مهلت اپل، درخواست پذیرفته شده است.

جزئیاتی در خصوص توقف موقت ممنوعیت فروش اپل واچ

پس از این ممنوعیت، اپل ساعت‌های سری 9 و واچ اولترا 2 را از فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین خود خارج کرد، در حالی که خرده‌فروشان شخص ثالث اجازه داشتند تا فروش خود را تا پایان موجودی ادامه دهند. اما اکنون که ممنوعیت موقتاً متوقف شده است، اپل می تواند فروش آخرین ساعت های خود را از طریق فروشگاه های خود تا جلسه بعدی که برای 12 ژانویه 2024 برنامه ریزی شده است، از سر بگیرد.

جزئیاتی در خصوص توقف موقت ممنوعیت فروش اپل واچ

این ممنوعیت می تواند توسط دادگاه تجدید نظر تمدید شود و به اپل اجازه دهد به مدت طولانی تری به فروش آخرین ساعت ها ادامه دهد، یا گمرک ایالات متحده می تواند علیه اپل حکم کند و غول فناوری کوپرتینویی را از فروش ساعت های هوشمند خود با سنسور SpO2 جلوگیری کند. باید چند هفته صبر کنیم تا ببینیم این وضعیت برای اپل چگونه پیش می‌رود.

 

بیشتر بخوانید:

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
theverge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا